ČESKÝ POHÁR – JABLONEC

17.06.2007 17:40

Dalšího ČP v Jablonci na Nisou se zúčastnili opět jen dva naši závodníci: junior Martin Novák a Bára Bezděková.

Závod se jel na uzavřené cyklistické trati. Plavalo se ve vodní nádrži Mšeno, na jejímž břehu se i běželo. Protože pořadatelé jak cyklistiku tak běh připravili v několika okruzích, byl celý závod velice atraktivní i pro diváky.

Hromadný start mužských kategorií předcházel startu všech kategorií ženských. Do vody se zběsile vrhlo osmdesát mužů a po pár minutách elegantně třicetdevět žen.

V kategorii dorostenek Bára Bezděková po výborném plavání už skoro tradičně ztrácela na kole, ale výborným během vylepšila své letošní maximum v ČP dorostenek osmým místem a v celkovém pořadí žen  23.místo.

Martin Novák obsadil celkové 16.místo a ve své kategorii vybojoval nepopulární avšak vynikající a velmi cenné 4.místo.