HLINCOVA HORA 15. 7. 2006

15.07.2006 18:05

Hned po náročném závodě v Tálíně odjížděl Martin Novák s Hankou Cepákovou na soustředění s  SCM Táborna soustředění do Nymburka, které   bylo zakončeno

dalším závodem Jihočeského poháru v Hlincově Hoře, kde mino Hanku Cepákovou, která si doléčuje vleklé zranění, startoval kompletní tým TC .Cyklistickou formu potvrdil Radek Procházka, který  po nejrychlejším cyklistickém čase v Tálíně  byl tentokrát třetí nejrychlejší cyklista.

V plavecké části 6. závodu jihočeského triatlonového seriálu vylézal první z vody Jan Šimek (TC), za ním Filip Dvořák ( ŠuTri) a třetí Martin Novák ( TC).V první desítce byl ještě sedmý Fr. Vorhemus (TC).

Po prvním ze dvou náročných cyklistických okruhů odstoupil s křečemi Jan Šimek a Pavel Pechek. Do běžecké části si Novák s  Dvořákem udrželi malý náskok, ale oba podlehli dvěma  nejrychlejším běžcům závodu Valtrovi a Řebřinovi, takže konečné pořadí bylo: 1. Matěj Valtr ( Triva Praha), 2. Řebřina Radek ( SCV Blatná), 3.Dvořák Filip (ŠuTri).Na čtvrtém místě i po náročném tréninkovém soustředění skončil Martin Novák (1. v kat. M1).

Další umístění : 6. Radek Procházka ( 2. v kat.M3), 13. Ivan Galík ( 2. v kat. M1), 19. Fr. Vorhemus ( 3. v kat. M1), 20. Jiří Paštika ( 4. v kat. M4)21. Rosťa Šimůnek ( 6. v kat M3), 26. Milena Procházková ( 2. v kat. Z3), 37. Dan Smrčka ( 5. v kat. M1), 41. David Koranda ( 9. v kat M2), 45. Jan Straka ( 14. v kat M3, 46. Pavel Straka ( 15. v kat. M3), 48. Katka Smrčková ( 1. v kat. Z1). Startovalo 63 závodníků.