NETOLICE

15.08.2011 09:37

ZÁVOD  JIHOČESKÉHO POHÁRU V TRIATLONU -  NETOLICE

11. závod Jč poháru a 8. závod Junior cupu se odehrál v neděli 14. 8. 2011 v areálu kempu Podroužek u Netolic.

Z  klubu  TC VANĚK  J. Hradec se zúčastnilo 11 závodníků, v dopoledním závodě dospělých Pepa Hrdlička vybojoval celkové 12 a ve své kategorii krásné 6. místo a v odpolední JUNIOR CUPu závodilo

10 dětí.

V nejmladší kategorii B0  do 5let byla Linda Tischlerová 3.

V kategorii B1 - 6 až 7let  byli 4. Roman Matějíček a 5. Hynek Hrdlička, v dívkách  zvítězila Štěpánka Burdová.

V kategorii B2 - 8 až 9let na třetím místě Jakub Hrdlička, v dívkách 4. Veronika Kopáčková a 5. Lucie Tischlerová.

V kategorii B3 - 10 až 11 let byl Tomáš Vaněk 6. a v dívkách Anička Hrdličková na 2. místě a Anežka Burdová 7.

V kategorii Žml – 12-13 let byl na 7. místě Martin Rozporka

V kategorii Žst – 14 až 15 let byli na 5. místě Petr Jirků a 6. Marek Fencl.

Všichni bojovali na hranici svých možností a samozřejmě chtěli uspět co nejlépe.

Proto ještě víc vynikl příkladný čin našeho závodníka Marka Fencla. Ten v cyklistické části zastavil u závodnice TriSK Č. Budějovice, která nezvládla své kolo a spadla. Marek se ujistil, že dívka není v ohrožení života, nasedl na kolo a na otočce upozornil pořadatele.

Tímto činem se zcela jistě připravil o medailové umístění, neboť i přes časovou ztrátu  touto zastávkou dosáhl 3. nejlepšího času v cyklistice!

VÝSLEDKY:     vysl_tt_podrouzek_2011_jcp.xls (32 kB)

vysl_tt_podrouzek_2011_junior.xls (43 kB)