26.09.2011 10:27

10. ZÁVOD JUNIOR CUP – MISTROVSTVÍ KRAJE JEDNOTLIVCŮ V AQUATLONU - TÁBOR

MČR V DUATLONU – ŽAMBERK

MARATÓN BERLÍN

V sobotu 24. 9. 2011 proběhla hned dvě triatlonová mistrovství.  V Táboře byl 10. Závod seriálu Junior Cup jako Mistrovství Jč kraje v aquatlonu a v Žamberku Mistrovství ČR v krátkém duatlonu dospělých. V obou závodech jsme měli svá želízka v ohni. V Žamberku startovala, sice jako jediná z našeho klubu, Kamila Hořejší, přesto vybojovala vynikající druhé místo.

V Táboře jsme měli podstatně početnější zastoupení. Do bojů o mistrovské tituly zasáhlo celkem 18 závodníků. Nejúspěšnější byli Štěpánka Burdová v kategorii B1 a Jakub Řehula v kategorii ml. žáci, kteří vybojovali mistrovské tituly.

Další umístění naší závodníků na stupních vítězů v Mistrovství Jč kraje:

2. místo:          Veronika Kopáčková v kat. B2

Anna Hrdličková v kat. B3

3. místo:          Šimon Řehula  v kat. B2

Lucie Tischlerová v kat. B2

Jiří Fencl v kat. ml. Žáci

I když ostatním se nepodařilo probojovat na stupně vítězů, všem patří obdiv a dík za bojovné výkony.

V Berlíně se běžel nejrychlejší maratón všech dob. V tomto závodě zaběhl při své maratónské premiéře vynikající výkon Palo Šurda. Rozběhnutý plánovaný čas se sice v závěru nepodařilo dosáhnout, ale čas 2:50 hod. je dost dobrý i pro ostřílené maratónce.

VÝSLEDKY:  TÁBOR_ Aquathlon deti.xls (108,5 kB)