TRIATLON DO ŠKOL 2013

28.04.2013 16:41

Závěr pracovního týdne patřil závodu „Triatlon do škol“.  Pořádali jsme ho za podpory ČTA a dle smlouvy ve spolupráci s AŠSK. Po našem loňském aktivním přístupu k propagaci závodu, jsme se letos soustředili „pouze“ na pořadatelskou část závodu. To byl jeden z důvodů nízké účasti škol. Další důvod pravděpodobně byl ten, že nám bylo určeno pořádat závod pro děti až od 11let (podle AŠSK kategorie II, ročník 2001 – 2002).  Příští ročník zcela určitě kategorie rozšíříme i o nejmladší závodníky. A v neposlední řadě mohlo potenciální závodníky odradit letní vedro.

Plavání v bazénu bylo tou příjemnější částí závodu. Běh závodníci absolvovali za poledního slunce na rozpálené běžecké dráze atletického stadionu. Výkony všech zasluhují obdiv, odměnou jim byly poháry a určitě i oprávněně dobrý pocit ze svých výkonů.