ZVŮLE

24.07.2011 20:00

V nedělním triatlonovém závodě v lůně České Kanady na Zvůli se odehrál 9. závod Jč poháru v triatlonu. Tentokrát se jelo v terénu, takže povolena byla pouze horská kola.

V dopoledním programu byl závod dospělých, kde v kategorii M1 byl na 3. místě  Martin Voves, stejné umístění vybojovala Irena Borčinová v kategorii Z4.

Nejlepšího umístění dosáhla Kamila Hořejší, která zvítězila v kategorii Z1 a v celkovém pořadí byla na místě třetím.

Odpolední program byl ve znamení triatlonových nadějí, které bojovaly o body do jihočeského JUNIOR  CUPu. Z našeho klubu se tohoto klání zúčastnilo čtrnáct dětí.

V nejmladší kategorii B0  byla na 3. místě Linda Tischlerová,

V kategorii BC1  jsme obsadili první tři místa, a to 1. Roman Matějíček, 2. Václav Dvořák, 3. Hynek Hrdlička.

Mezi dívkami této kategorie (BD1) šanci nedala a zvítězila Štěpánka Burdová.

V kategorii BC2 byl na druhém místě Jakub Hrdlička a 7. Bohouš Železo.

V kategorii BD2 na druhém místě Verča Kopáčková a třetí Lucie Tischlerová.

V kategorii BC3 Tomáš Vaněk vybojoval 3. místo, Jan Dvořák 4. místo

V kategorii BD3 Anička Hrdličková byla 2., Anežka Burdová 6.

Ve starších žácích vybojoval Marek Fencl 3. místo

Ceny předával Jan Řehula, medailista z olympiády v Sydney. Na závěr jsme využili jeho přítomnost pro společné foto.