NOVÁ VČELNICE
VEČERNÍ BĚH V NOVÉ VČELNICI
7. 9. 2012
V pátek 7. 9. 2012 proběhl v Nové Včelnici tradiční 41. ročník „Večerní běh Novou Včelnicí“.
Zúčastnili jsme se v hojném počtu, získali mnoho cenných vítězství i dalších umístění. Byl to radostný pohled na bojovnost našich závodníků ve všech kategoriích a na jejich konkurenceschopnost v ryze atletickém prostředí. A nejen naši výkonnostní závodníci, ale tradičně i mnozí rodiče napodobili své ratolesti a bojovali na běžecké trati.
Foto: https://tcv.rajce.idnes.cz/12_09_07_N.VCELNICE/
VÝSLEDKOVÁ LISTINA:
Muži 5000 m - hlavní závod |
|||||||||
1. |
Tománek Jan |
83 |
Rodinov |
15:48,8 |
|||||
2. |
Pechek Tomáš |
91 |
NV |
16:24,6 |
|||||
3. |
Hrdlička Josef |
72 |
TCV JH |
16:37,4 |
|||||
4. |
Michálek Zbyněk |
74 |
TCV JH |
17:00,3 |
|||||
5. |
Pechek Vladimír |
57 |
NV |
17:32,9 |
|||||
6. |
Tománek Stanislav |
54 |
NV |
18:15,2 |
|||||
7. |
Janú Roman |
90 |
Pacov |
18:38,7 |
|||||
8. |
Pexa Martin |
74 |
ČB |
19:05,3 |
|||||
9. |
Stoupenec Richard |
62 |
Dačice |
||||||
Muži nad 40 let 3000 m |
|||||||||
1. |
Dvořák Martin |
67 |
JH |
09:49,0 |
|||||
2. |
Olšiak Ladislav |
59 |
Plavsko |
10:21,3 |
|||||
3. |
Rokos Ivan |
59 |
Třeboň |
10:44,8 |
|||||
4. |
Pavlíček František |
58 |
NV |
11:06,8 |
|||||
Junioři 3000 m |
|||||||||
1. |
Pechek Jan |
94 |
NV |
09:52,5 |
|||||
Dorostenci 1000m |
|||||||||
1. |
Novák Patrik |
96 |
NV |
05:06,3 |
|||||
2. |
Borčin Vladimír |
96 |
TCV JH |
05:46,2 |
|||||
Starší žáci 97-98 1000 m |
|||||||||
1. |
Fencl Marek |
97 |
TCV JH |
05:13,7 |
|||||
2. |
Jirků Petr |
97 |
TCV JH |
05:13,8 |
|||||
3. |
Pacholík Stanislav |
98 |
NV |
05:33,0 |
|||||
4. |
Rozporka Martin |
98 |
TCV JH |
05:35,5 |
|||||
5. |
Vokuš Michal |
98 |
NV |
05:40,4 |
|||||
6. |
Kopečný Dominik |
98 |
TCV JH |
07:46,8 |
|||||
Mladší žáci 99-2000 800 m |
|||||||||
1. |
Řehula Jakub |
99 |
TCV JH |
03:12,1 |
|||||
2. |
Fencl Jiří |
99 |
TCV JH |
03:14,7 |
|||||
3. |
Stáňa Matyáš |
00 |
TCV JH |
03:22,5 |
|||||
4. |
Šprincl Jan |
99 |
NV |
03:24,9 |
|||||
5. |
Maule Lukáš |
00 |
Třebíč |
03:34,3 |
|||||
6. |
Jelínek Jan |
00 |
NV |
03:39,4 |
|||||
7. |
Zeman Lukáš |
99 |
NV |
03:49,7 |
|||||
8. |
Sehnal Vít |
00 |
JH |
04:14,2 |
|||||
9. |
Schwarz Roman |
00 |
TCV JH |
04:16,5 |
|||||
10. |
Kubák Martin |
99 |
TCV JH |
04:24,0 |
|||||
11. |
Tušil Patrik |
00 |
NV |
05:13,6 |
|||||
nejmladší žáci 01-02 500 m |
|||||||||
1. |
Strnad Marek |
01 |
NV |
01:29,3 |
|||||
2. |
Dvořák Jan |
01 |
TCV JH |
01:38,6 |
|||||
3. |
Hrdlička Jakub |
02 |
TCV JH |
01:39,3 |
|||||
4. |
Michálek Filip |
01 |
TCV JH |
01:48,8 |
|||||
5. |
Gysel Dominik |
02 |
NV |
01:52,1 |
|||||
6. |
Holoubek Filip |
02 |
NV |
01:55,3 |
|||||
7. |
Ježek Šimon |
01 |
JH |
01:56,7 |
|||||
nejmladší žáci 03-04 500 m |
|||||||||
1. |
Schrotter Ondřej |
04 |
Kamenice |
01:46,6 |
|||||
2. |
Železo Buhumil |
03 |
JH |
01:47,6 |
|||||
3. |
Matějíček Roman |
04 |
H.Pěna |
01:51,9 |
|||||
4. |
Kulkus Vítek |
03 |
NV |
01:54,8 |
|||||
5. |
David Jindřich |
03 |
NV |
01:58,6 |
|||||
6. |
Dubšík Jan |
04 |
NV |
01:58,6 |
|||||
7. |
Velek Tomáš |
03 |
NV |
2:00,9 |
|||||
8. |
Prokeš Michal |
03 |
Okr.Radouň |
2:10,4 |
|||||
9. |
Krňanský Marek |
03 |
NV |
2:11,5 |
|||||
10. |
Capoušek Vojtěch |
04 |
NV |
2:16,3 |
|||||
11. |
Dvořák Václav |
04 |
TCV JH |
2:18,7 |
|||||
12. |
Svoboda Tomáš |
03 |
NV |
2:35,5 |
|||||
nejmladší žáci 05-06 200m |
|||||||||
1. |
Hrdlička Hynek |
05 |
TCV JH |
38,7 |
|||||
2. |
Michálek Šimon |
05 |
TCV JH |
39,1 |
|||||
3. |
Meissel Daniel |
05 |
NV |
43,3 |
|||||
4. |
Strnad Jakub |
05 |
NV |
43,9 |
|||||
5. |
Pešek Ondřej |
06 |
TCV JH |
48,3 |
|||||
6. |
Horák Vojtěch |
06 |
NV |
49,0 |
|||||
7. |
Tušil Kryštof |
05 |
NV |
54,9 |
|||||
8. |
Hanzl Štěpán |
05 |
NV |
55,5 |
|||||
9. |
Fiedler Matěj |
06 |
JH |
58,0 |
|||||
Vložený závod žen 5000m |
|||||||||
1. |
Piklová Alice |
73 |
Sokol CB |
18:05,5 |
|||||
2. |
Piklová Veronika |
01 |
Sokol CB |
22:52,1 |
|||||
Dorostenky, juniorky, ženy 1000 m |
|
||||||||
1. |
Piklová Alice |
73 |
Sokol CB |
05:34,1 |
|
||||
2. |
Piklová Veronika |
1 |
Sokol CB |
06:00,8 |
|
||||
3. |
Brusová Monika |
92 |
NV |
06:00,4 |
|
||||
4. |
Fenclová Marcela |
70 |
TCV JH |
06:30,3 |
|
||||
5. |
Divišová Petra |
86 |
Č.Rudolec |
06:45,1 |
|
||||
6. |
Hrdličková Markéta |
74 |
TCV JH |
07:23,2 |
|
||||
7. |
Železová Ilona |
72 |
TCV JH |
07:35,6 |
|
||||
8. |
Burdová Lenka |
73 |
TCV JH |
07:45,3 |
|
||||
9. |
Tischlerová Lucie |
73 |
TCV JH |
07:55,6 |
|
||||
starší žákyně 97-98 800 m |
|
||||||||
1. |
Hřebíková Eva |
97 |
NV |
03:59,5 |
|
||||
2= |
Kršková Kateřina |
97 |
NV |
04:26,6 |
|
||||
2= |
Maňasová Jana |
98 |
NV |
04:26,6 |
|
||||
mladší žákyně 99-2000 800 m |
|
||||||||
1. |
Šímová Anna |
99 |
NV |
03:42,8 |
|
||||
2. |
Poslušná Dita |
99 |
NV |
03:50,1 |
|
||||
3. |
Němcová Eva |
99 |
NV |
03:57,9 |
|
||||
4. |
Vránová Daniela |
00 |
NV |
04:01,7 |
|
||||
5. |
Hemberová Aneta |
99 |
NV |
04:08,0 |
|
||||
6. |
Gyselová Julie |
00 |
NV |
04:34,9 |
|
||||
7. |
Bočková Veronika |
00 |
NV |
04:35,8 |
|
||||
8. |
Kopáčková Kristýna |
99 |
NV |
05:58,6 |
|
||||
9. |
Pacholíková Kateřina |
00 |
NV |
06:13,4 |
|
||||
nejmladší žákyně 01-02 500 m |
|
||||||||
1. |
Hrdličková Anna |
01 |
TCV JH |
01:35,6 |
|
||||
2. |
Burdová Anežka |
01 |
TCV JH |
01:40,6 |
|
||||
3. |
Šímová Johana |
02 |
NV |
01:42,8 |
|
||||
4. |
Vašková Natálie |
02 |
NV |
01:45,4 |
|
||||
5. |
Krouzová Eliška |
01 |
NV |
01:47,8 |
|
||||
6. |
Tůmová Nikola |
01 |
NV |
01:54,3 |
|
||||
7. |
Vaníčková Soňa |
02 |
NV |
01:58,5 |
|
||||
8. |
Čermáková Natálie |
01 |
NV |
01:59,7 |
|
||||
9. |
Vlasáková Natálie |
01 |
NV |
02:02,0 |
|
||||
10. |
Kundrátová Ilona |
01 |
NV |
02:03,1 |
|
||||
11. |
Kopáčková Veronika |
02 |
TCV JH |
02:03,4 |
|
||||
nejmladší žákyně 03-04 500 m |
|
||||||||
1. |
Krejčí Pavla |
03 |
CECCB |
01:54,5 |
|
||||
2. |
Burdová Štěpánka |
04 |
TCV JH |
01:59,7 |
|
||||
3. |
Hánová Tereza |
04 |
NV |
02:03,3 |
|
||||
4. |
Kubáková Nela |
04 |
TCV JH |
02:04,7 |
|
||||
5. |
Zíková Kristýna |
04 |
NV |
02:04,9 |
|
||||
6. |
Knapová Tereza |
04 |
NV |
02:10,4 |
|
||||
7. |
Tischlerová Lucie |
03 |
TCV JH |
02:11,1 |
|
||||
8. |
Pacholíková Klára |
04 |
NV |
02:14,8 |
|
||||
9. |
Dvořáková Michaela |
04 |
NV |
02:20,1 |
|
||||
nejmladší žákyně 05-06 200 m |
|
||||||||
1. |
Schrotterová Šárka |
06 |
Kamenice |
41,9 |
|
||||
2. |
Picková Magdalena |
05 |
Lodhéřov |
45,0 |
|
||||
3. |
Kalkusová Věra |
05 |
NV |
51,1 |
|
||||
4. |
Hanzlová Anna |
05 |
NV |
53,5 |
|
||||
5. |
Němcová Natálie |
05 |
NV |
57,4 |
|
||||
6. |
Vopravilová Eliška |
05 |
NV |
70,9 |
|
||||
7. |
Davidová Marta |
05 |
NV |
96.4 |
|
||||
dívky předškolní 07 a mladší |
|
||||||||
1. |
Novotná Kristýna |
07 |
NV |
24,0 |
|
||||
2. |
Zajícová Nina |
08 |
JINBY |
25,2 |
|
||||
3. |
Sosnová Kristýna |
08 |
NV |
26,9 |
|
||||
4. |
Tischlerová Linda |
09 |
TCV JH |
|
|||||
5. |
Škrletová Dominika |
07 |
Kamenice |
|
|||||
6. |
Zíková Karolína |
07 |
NV |
|
|||||
7. |
Ondřejová Martina |
10 |
NV |
|
|||||
|
|||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
hoši předškolní 07 a mladší 100 m |
|
||||||||
1. |
Velek Ondřej |
07 |
NV |
21,9 |
|
||||
2. |
Fohl Štěpán |
07 |
NV |
23,0 |
|
||||
3. |
Novotný Matěj |
07 |
NV |
24,9 |
|
||||
4. |
Šmol Samuel |
07 |
NV |
|
|||||
5. |
Šenold Ondřej |
07 |
NV |
|
|||||
6. |
Dvořák Marek |
07 |
TCV JH |
|
|||||
7-8. |
Šíma Matěj |
08 |
NV |
|
|||||
7-8. |
Němec Libor |
08 |
H.Rosička |
|
|||||
9. |
Meissel Richard |
08 |
NV |
|
|||||
10. |
Dubšík Matiáš |
08 |
NV |
|
|||||
11. |
Hána David |
08 |
NV |
|
|||||
12. |
Kořínek Vojtěch |
07 |
NV |
|
|||||
13. |
Šmol Tadeáš |
10 |
NV |
|
|||||
14. |
Vaníček Saša |
9 |
NV |
|
|||||